Urządzenia specjalne

 


Mikrokomputerowe sterowanie dozownika

Sterowanie dozownika dla trzech wag (dostępne są modele dla 1 do 6 wag). Opcjonalnie możliwość podłączenia drukarki i komputera. Możliwość zapisania max 90 receptur. Opcjonalnie korekta piasku/ wody. Pamięć użytkowa i wiele innych opcji. Zastosowanie: zakłady wytwarzające gotowe elementy betonowe, małe betoniarnie, wytwórnie asfaltu i inne.Terminal wagowy DK 800

Wprowadzanie danych przez terminal z monitorem. Zastosowanie np. do wag samochodowych (drukarka opcjonalnie) itp.Różnicowe sterowanie dozownika DK 820

DK 820 jako różnicowe sterowanie dozownika w połączeniu z wagą platformową i urządzeniem wyjściowym SECUDOS „0”. Dozowanie bardzo małych ilość od ok. 100g/h.

 Czujnik wibracyjny

Elektroniczny moduł analizujący do indukcyjnych czujników wibracyjnych. Zastosowanie do monitoringu wibracji maszyn i urządzeń.

 Regulator do silników

Regulator do silników DC do ok. 50 Watt. Niewielka strata mocy.

 Niskoszumowy precyzyjny wzmacniacz pomiarowy

Niskoszumowy precyzyjny wzmacniacz pomiarowy do urządzeń monitorujących liny.

 Tyrystorowy sterownik do wibrorynien itp.

Max 500 VAC / 25 A

 Belt Monitoring Device BMD

Urządzenie pomiarowe do wykrywania i kwantyfikowania uszkodzeń i powierzchniowego zużycia taśm stalowych w otulinie gumowej, jakie są stosowane obecnie w windach itp. Metoda pomiarowa działa na bazie elektromagnetycznej z czujnikami Halla jako elementami pomiarowymi. Elektronika analizująca rozpoznaje od razu, gdy taśmy muszą być wymienione. Dane pomiarowe mogą być sczytywane i poddane dalszej analizie.

 Podwójna waga do napełniania worków z cementem

Z 2 szt. DK 800 jako terminale wagowe. Z uwagi na komfortowe funkcje dozowania terminala wagowego do zbudowania kompletnego sterowania potrzebne jest tylko mini-sterownik PLC. Sterowanie posiada wyjście eternetowe do przesyłania potrzebnych danych na komputer.