Bezpieczniki przeciążeniowe

 


MV 33

Precyzyjny wzmacniacz pomiarowy z max 3 punktami przełączania. Indywidualnie nastawiany przez potencjometry. Wyjście analogowe szeregowe (0(4)...20mA/-10V...0...+10V). Zastosowanie m.in. jako bezpiecznik przeciążeniowy (przeciążenie, zwis liny, ogólnie zakłócenia np. zerwanie drutu i inne).MVD 10x/3

Precyzyjny wzmacniacz pomiarowy z max 3 punktami przełączania. Wersja cyfrowa z jednostką do wprowadzania i wyświetlania danych, która po zaprogramowaniu może zostać usunięta. Szeregowe łącze RS 232 standardowo. Wyjście analogowe (0 (4) ... 20mA) jako opcja. Zastosowanie m. in. jako bezpiecznik przeciążeniowy.MV 281 / N27

Dwukanałowy bezpiecznik przeciążeniowy. Wersja poszerzona. Podwójny wzmacniacz pomiarowy z różnymi funkcjami kontroli (monitoringu):

  • - przeciążenie
  • zwis liny
  • kontrola biegu synchronicznego obu kanałów
  • wykrywanie zerwania drutu
  • kontrola zasilania dozownika
  • monitorowanie awarii elementów urządzenia i inne

Opcjonalnie ze skrzynką serwisową, do podłączenia której służy wtyczka w ÜLA. Skrzynka serwisowa jest odłączana po uruchomieniu lub ewentualnej naprawie urządzenia. Uruchomienie urządzenia za pomocą skrzynki serwisowej jest niebywale łatwe i nie wymaga wcześniejszego przeczytania długiej instrukcji. Wzmacniacz pomiarowy MV 281 posiada certyfikat TÜV dla zastosowań przy przeciążeniach. Wyjścia „przeciążenie”, „zwis liny” i „ogólne zakłócenia” są wykonane z przekaźnikiem bezpieczeństwa.

 

 Bezpiecznik przeciążeniowy
Dla dźwigów obrotowych z 5 długościami wysięgnika, bezstopniową zmianą kąta wysięgnika i przełączeniem cięgna.
Z dopuszczeniem TÜV, kategoria 3 wg EN 954-1
Model z 2 czujnikami obciążenia, 2 pojemnościowymi czujnikami kąta i 2 jednostkami mikrokomputerowymi.
Nieliniowe krzywe obciążenia są zapisywane są w 2 EPROM-ach.
Kontakty bezpieczeństwa wykonane z przekaźnikami bezpieczeństwa.

 

 Czterokanałowy wzmacniacz pomiarowy

Czterokanałowy wzmacniacz pomiarowy do analizy sygnałów z dwóch obciążeniowych trzpieni mierniczych i z pojemnościowych czujników pomiaru kąta.

 

 

 

 Czujnik pojemnościowy

Czujnik pojemnościowy do pomiaru kąta wysięgnika